cytaty
cytaty
cytaty
cytaty
cytaty
cytaty

Reklama na stronach www.cytaty.com

Witamy! Cieszymy się, że są Państwo zainteresowani zamieszczenina na naszych stronach Waszych reklam. Poniżej przedstawiamy w skrócie serwis cytaty.com, jego atuty i cennik reklam.

Historia, liczba odwiedzin

Serwis cytaty.com powstał w kwietniu 2002 roku. Koncepcja i realizacja przedsięwzięcia leży w gestii Michała Mirskiego, założyciela m.in. pionierskiego miesięcznika elektronicznego PERYSKOP, ukazującego się od 1997 roku.
Od początku serwis cytaty.com cieszy się dużą, wciąż rosnącą popularnością wśród internautów. Notujemy dziennie około 500 unikalnych wizyt, generujemy przy tym około 5000-10000 odsłon. Ta liczba wciąż rośnie, od niedawna rozpoczęliśmy także kampanie promocyjne w innych serwisach. Na życzenie prześlemy Państwu dokładne statystyki odwiedzin serwisu.

Metody reklamy, obsługa systemu reklamowego

Oferujemy Państwu możliwość wykupienia reklamy w formie wyświetleń bannera (o wielkości 468x60 piksli) lub linku tekstowego. Państwa kampanie reklamowe obsługuje stworzony przez nas system reklamowy (Marketing Management System). Jego funkcje to m.in.:

Mogą Państwo przekonać się, jak generowane są statystyki wchodząc na stronę http://de1.netpure.de/baseportal/bbi/mirski/cytaty/mms/mms_eingang wpisując w pola login i hasło test.
Oferujemy również możliwość ewentualnej reklamy w wysyłanym codziennie od poniedziałku do piątku w formie emailu (jednocześnie w formatach html i ASCII) Cytacie dnia, którego liczba prenumeratorów na dziś to
[ Fehler: Kann /home/zuzka/domains/cytaty.com/public_html/bp-data/_user/empfaenger.fields nicht öffnen ]
0.

Cennik

Ilość wyświetleńBanneryLinki tekstowe
10001,00 PLN0,80 PLN
50004,50 PLN3,50 PLN
100008,00 PLN6,50 PLN
2000015,00 PLN12,50 PLN

Szczególnie atrakcyjne oferty zamieszczamy regularnie w serwisie aukcyjnym allegro.pl. Oto bezpośrednie linki (po kliknięciu otworzy się nowe okno przeglądarki):

allegro:nasze aukcje

Zamawianie kampanii reklamowych

Aby zakupić reklamę bezpośrednio na naszych stronach (w zautomatyzowanym systemie Marketing Management System) prosimy o kliknięcie w poniższy link. Obsługę systemu płatności zapewnia payu.pl.

Wejście do systemu MMS wykup kampanii reklamowych

Inne uwagi

Jeśli są Państwo zainteresowani dalszymi formami reklamy , prosimy o kontakt emailowy na adres: info@cytaty.com. Dziękujemy!Ausführungszeit: 0.01